title3_corr

8. SCSMed / OpenEMR / Eye Exam

Eye Exam – це форма OpenEMR для офтальмології і оптометрії. Це багатофункціональний, але на диво простий у використанні модуль. Eye Exam спроектований, щоб максимально охопити всі робочі процеси. Беручи до уваги, що робочі процеси варіюються від лікаря до лікаря.

Eye Exam – одна сторінка. Не потрібно витрачати час у пошуках даних – все це перед вами.

Коли провайдер документує щось, всі дані зберігаються. Відсутні кнопки відправки. Не потрібні кліки. Просто перейдіть до наступного пацієнта.

Лікар може документувати текст, стенографію і малюнки.

Стенографія. Для не офтальмолога / оптометриста цей варіант не дуже підходить. Але для лікарів-офтальмологів це «абсолютно, неймовірно крутий» сервіс. Стенографія дозволяє істотно зрозуміти продуктивність і економити робочий час.

Старі записи завжди доступні на одній сторінці, щоб порівняти або перенести в поточний графік. І ви можете перенести один клінічний розділ або всі записи разом.

Можливості Eye Exam:

  • Інтегрується з планами управління даними OpenEMR Care.
  • Розпізнавання захворювання і переводить їх в діагностичні коди.
  • Формування плану огляду.
  • Коди оплати для відвідування.
  • Формування платіжного листа.
OpenEMR / Eye Exam

Використовуючи SCSMed – ми допомагаємо компаніям оцінити свої вміння та вибрати новий напрямок, який найефективніше використовує потенціал команди та ресурси.

як ми можемо вам допомогти?

Звертайтеся до нас по робочому телефону SCSMed: +38 050 310 2432 (Viber, Telegram) або подайте ділової запит онлайн.

OpenEMR найпопулярніша та продвинута он-лайн EMR з відкритим кодом. На даний час OpenEMR обслуговує більше як 100 мільйонів пацієнтів у всьому світі. OpenEMR у своїй практиці успішно використовують тисячі різних медиків. OpenEMR – найкраща альтернатива для багатьох комерційних EPIC-сумісних HL7 EMR/EHR.

Donald Simpson
Chairman, Bluewater Corp

Шукаєте просунутий онлайн мед-сервіс, PACS/DICOM & HL7 EMR/EHR?