WEB_DICOM

6. MEDICAL WEB VIEWER

MEDICAL WEB VIEWER – це онлайн додаток з потужними медичними веб-функціями перегляду. Цей додаток для користувачів може бути розміщений на веб-серверах SCSMED або на віддалених Windows серверах клієнтів, щоб зручно використовувати функції медичних веб-засобів перегляду без завантаження і установки (платформа SaaS).

Medical Web Viewer

Medical Web Viewer можливий для мінімальних розмірів екрану (адаптивний дизайн) з темними і світлими темами для відображення зображень DICOM з можливістю видалення вікон, видаленням щільності, зміщенням, масштабуванням, стеком, анотаціями / розміткою і підтримкою multi-touch для телефону, планшета і ПК.

Medical Web Viewer (v.20) має об’ємний 3D-рендеринг для режимів VRT, MIP, MPR і SSD. Medical Web Viewer не вимагає додаткових модулів браузера, службових програм робочого столу або віддаленого робочого столу клієнтів, а також має низький дозвіл і параметри кешування (cashe) для більш швидкої візуалізації та завантаження.

Dental Web Viewer

Також реалізован варіант інтерфейсу для стоматологів у вигляді Web Dentаl Viewer з адаптивними розмірами і включеними спеціалізованими стоматологічними функціями (Endo, Perio, Dentin і FMX). Додатково є підтримка multi-touch для телефону, планшета і ПК.

Використовуючи SCSMed – ми допомагаємо компаніям оцінити свої вміння та вибрати новий напрямок, який найефективніше використовує потенціал команди та ресурси.

як ми можемо вам допомогти?

Звертайтеся до нас по робочому телефону SCSMed: +38 066 9090-789 (Viber, Telegram) або подайте ділової запит онлайн.

title3_corr

Шукаєте просунутий онлайн мед-сервіс, PACS/DICOM & HL7 EMR/EHR?