title2

5. MEDICAL WORKSTATION MAIN

SCSMED Medical Workstation Main – це додаток для кінцевого користувача, з функціональністю, порівнянної з багатьма програмами DICOM, які використовуються сьогодні в сфері охорони здоров’я. Ця програма може бути використана медичними працівниками та операторами DICOM-сканерів (як засіб перегляду робочої станції Modality), дослідницькими установами або будь-якими, хто потребує перегляду зображень DICOM.

Робоча станція спроектована на основі компонентів LEADTOOLS PACS. Medical Workstation Main в основному використовується для копіювання DICOM архівів з віддаленого PACS сервера на локальний сервер робочої станції і підтримує:

  • DICOM SCU запит / витяг, зберігання.
  • Сервіс DICOM SCP для надання запитів / отримання та зберігання.
  • DICOM медіа імпорт.
  • Перегляд медичних зображень (відображення макетів, анотацій, збільшення, панорамний вигляд, інструменти на рівні контекстового спливаючого вікна, 3D реконструкція і т.д.).
  • Контроль доступу користувачів.
Medical Workstation Main

Використовуючи SCSMed – ми допомагаємо компаніям оцінити свої вміння та вибрати новий напрямок, який найефективніше використовує потенціал команди та ресурси.

як ми можемо вам допомогти?

Звертайтеся до нас по робочому телефону SCSMed: +38 050 310 2432 (Viber, Telegram) або подайте ділової запит онлайн.

OpenEMR найпопулярніша та продвинута он-лайн EMR з відкритим кодом. На даний час OpenEMR обслуговує більше як 100 мільйонів пацієнтів у всьому світі. OpenEMR у своїй практиці успішно використовують тисячі різних медиків. OpenEMR – найкраща альтернатива для багатьох комерційних EPIC-сумісних HL7 EMR/EHR.

Donald Simpson
Chairman, Bluewater Corp

Шукаєте просунутий онлайн мед-сервіс, PACS/DICOM & HL7 EMR/EHR?