title3_corr

3. DICOM HIGHLEVEL STORE

Утиліта DICOM HIGHLEVEL STORE – це клієнтська програма, яка предназчена для віддаленого завантаження окремих DICOM-зображень і DICOM-серій (DICOMDIR). Дана утиліта має дуже простий інтуїтивний інтерфейс. Для кожної віддаленого завантаження необхідно буде тільки вибрати AE, IP-адреса і порт для віддалених PACS-серверів.

Платформа високого рівня SCSMED PACS надає класи для виконання спільних операцій, включаючи C-ECHO, C-FIND, C-STORE, C-MOVE і C-GET. Платформа внутрішньо обробляє всі низькорівневі комунікації DICOM, такі як з’єднання, асоціація і обробка повідомлень. Кілька SCP можуть бути розміщені на одному сервері з окремими службами Windows, забезпечуючи додаткову ізоляцію і безпеку.

DICOM Highlevel Store

Використовуючи SCSMed – ми допомагаємо компаніям оцінити свої вміння та вибрати новий напрямок, який найефективніше використовує потенціал команди та ресурси.

як ми можемо вам допомогти?

Звертайтеся до нас по робочому телефону SCSMed: +38 050 310 2432 (Viber, Telegram) або подайте ділової запит онлайн.

OpenEMR найпопулярніша та продвинута он-лайн EMR з відкритим кодом. На даний час OpenEMR обслуговує більше як 100 мільйонів пацієнтів у всьому світі. OpenEMR у своїй практиці успішно використовують тисячі різних медиків. OpenEMR – найкраща альтернатива для багатьох комерційних EPIC-сумісних HL7 EMR/EHR.

Donald Simpson
Chairman, Bluewater Corp

Шукаєте просунутий онлайн мед-сервіс, PACS/DICOM & HL7 EMR/EHR?