Клієнти, з якими ми працювали

AMENDIA (USA, GEORGIA, MARIETTA)
Компанія Amendia зі штаб-квартирою в сучасному виробничому підприємстві в Марієтті, штат Джорджія, є провідним постачальником інноваційних медичних пристроїв, що використовуються під час хірургічних операцій на хребті. Заснована в 2008 році. Основна цель Amendia полягає в тому, щоб перевершити очікування хірурга і пацієнта, створюючи збалансовані рішення з передовими технологіями для медичних пристроїв в поєднанні з біологічними і вимірювальними приладами. Вертикально-інтегрована стратегія Amendia спрямована на поліпшення хірургічних результатів і життя пацієнтів із захворюваннями хребта.
AMENDIA
Atlanta Orthopaedic Institute (USA, GEORGIA, ATLANTA)
Врачі Ортопедичного інституту «Атланти», які мають обширну підготовку по роботі за різними битовими та спортивними травмами суставів.
Atlanta Orthopaedic Institute
Atlantic Spine Center (USA, NY, NEW YORK)
Atlantic Spine Center є визнаним на національному рівні лідером (USA) в області ендоскопічної хірургії хребта і мінімально інвазивної хірургії хребта.
Atlantic Spine Center

як ми можемо вам допомогти?

Звертайтеся до нас по робочому телефону SCSMed: +38 066 9090-789 (Viber, Telegram) або подайте ділової запит онлайн.

OpenEMR найпопулярніша та продвинута он-лайн EMR з відкритим кодом. На даний час OpenEMR обслуговує більше як 100 мільйонів пацієнтів у всьому світі. OpenEMR у своїй практиці успішно використовують тисячі різних медиків. OpenEMR – найкраща альтернатива для багатьох комерційних EPIC-сумісних HL7 EMR/EHR.

Donald Simpson
Chairman, Bluewater Corp

Slide

Шукаєте консультанта з бізнес-плану першокласного?