історія компанії

SCSMed має давню історію у світі фінансів. Ми багато років були піонерами в галузі та відомі тим, що робили інноваційні кроки. Ми дуже пишаємося

 • 2013

  почало з небольшого сервісу

  Це був час, коли ми започаткували нашу компанію. Ми не мали ідеї, як далеко ми підемо, ми навіть не були впевнені, що зможемо вижити кілька років. Що нас змусило заснувати компанію - це розуміння того, що ми можемо надавати послугу, яку ніхто не надає.

 • 2014

  перші працівники

  Це був перший період, коли SCSMed насправді відчував, що він на деякий час буде триматися. Ми зрозуміли, що зростаємо стабільніше і одночасно розширюємось. Нам потрібен був новий офіс, оскільки ми сильно переросли останній. Ми почали розвідувати нове місце.

 • 2016

  перше визнання

  До цього часу ми були відомим ім'ям у цій галузі. Ми були видатними представниками цієї галузі більше 16 років і працювали на одних з найбільших клієнтів у цій галузі; нас ніхто не відпустив, бо нас ніхто не міг звільнити.

 • 2019

  SCSMed - корпорація або сім'я

  Наша подорож лише підняла нас вище. Інформаційні технології повністю змінюють спосіб аналізу та подання даних. Ми застосували нові технології та забезпечили, щоб наші клієнти отримували передові аналітики. Ідучи вперед до майбутнього, ми маємо намір використати весь потенціал нових технологій для забезпечення наших послуг.

як ми можемо вам допомогти?

Звертайтеся до нас по робочому телефону SCSMed: +38 066 9090-789 (Viber, Telegram) або подайте ділової запит онлайн.

OpenEMR найпопулярніша та продвинута он-лайн EMR з відкритим кодом. На даний час OpenEMR обслуговує більше як 100 мільйонів пацієнтів у всьому світі. OpenEMR у своїй практиці успішно використовують тисячі різних медиків. OpenEMR – найкраща альтернатива для багатьох комерційних EPIC-сумісних HL7 EMR/EHR.

Donald Simpson
Chairman, Bluewater Corp

Шукаєте консультанта з бізнес-плану першокласного?