Slide Докладніше OpenEMR - це програмне забезпечення для управління медичною практикою, яке також підтримує електронні медичні записи (EMR). OpenEMR має сертифікат ONC Complete Ambulatory EHR і володіє повністю інтегрованими електронними медичними записами, практичним управлінням для медичної практики, складанням графіків для візитів і електронним біллінгом.
Slide докладніше LEAD Technologies Inc. - приватна компанія-розробник програмного забезпечення, що працює в штаті в Шарлотте, штат Северна Кароліна, США. LEAD розробляє, продає та підтримує лінійку інструментів LEADTOOLS для роботи із зображеннями (PACS DICOM) та документами (популярні формати).

Наша група має досвід і практику в області розробки передових та унікальних StartUP і R&D проектів. Протягом більше 10 років нашими клієнтами в цій області були солідні будівельні та медичні установи з USA. Ми завжди успішно і якісно проводимо детальні R&D дослідження відповідного ринку для пошуку оптимальних рішень для середнього бізнесу з урахуванням використання необхідних унікальних технологій. Основний упор робиться на грамотну технічну аналітику і консультації. Наші аналітичні огляди та рекомендації завжди добре оформлені і достовірно обґрунтовані. На завершальному етапі R&D ми створюємо якісні працездатні прототипи для складних IT систем.

Ми розробляємо в основному браузерні on-line системи (SaaS). В цьому випадку клієнтам не потрібно купувати дороге обладнання і мати локальну інфраструктуру для супроводу. Також нами використовуються on-line технології які дозволяють запускати наші web–додатки з будь-якого місця (при наявності підключення до інтернет) для всіх популярних платформ пристроїв.

Нещодавно наша група активно приступила до реалізації проекту EHEALTH UKRAINE, згідно започаткованої в Україні медреформи. Ми є прихильниками просування міжнародних медичних HL7 стандартів в Україні. В даний час ОСНОВНІ напрямком нашої компанії є розробка та інтеграція інформаційної медичної системи SCSMed на основі технологій OpenEMR і LEADTOOLS.

SCSMed продовжує зростати з кожним днем завдяки довірі наших клієнтів до нас. Ми охоплюємо багато галузей, таких як MULTIMEDIA, VR/GAMES, VIDEO, WEB DESIGN, PROGRAMMING, EMR/EHR, HL7 INTEGRATION.

Наша місія

Наші основні напрямки для StartUP it-проектів:

  • Медицина і охорона здоров’я (PACS/DICOM, EMR/EHR)
  • Інтерактивні додатки (Unity, UE4)
  • Відеоігри (Unity, UE4, CryEngine)
  • Голосові асистенти (AMAZON ALEXA, GOOGLE HOME)
  • Віртуальна і доповнена реальність (UE4, Unity, CryEngine)
  • WEB & PROGRAMMING
  • Консалтинг

як ми можемо вам допомогти?

Звертайтеся до нас по робочому телефону SCSMed: +38 066 9090-789 (Viber, Telegram) або подайте ділової запит онлайн.

OpenEMR найпопулярніша та продвинута он-лайн EMR з відкритим кодом. На даний час OpenEMR обслуговує більше як 100 мільйонів пацієнтів у всьому світі. OpenEMR у своїй практиці успішно використовують тисячі різних медиків. OpenEMR – найкраща альтернатива для багатьох комерційних EPIC-сумісних HL7 EMR/EHR.

Donald Simpson
Chairman, Bluewater Corp

SCSMED PROMO VIDEO

title2_corr

Шукаєте просунутий онлайн мед-сервіс, PACS/DICOM & HL7 EMR/EHR?